ДоброДІЙ – незамінний помічник агронома

Головною умовою одержання хорошого (якісного) врожаю сільськогосподарських культур є дотримання основ землеробства, особливо забезпечення повноцінного живлення рослин. Органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ – це високоякісний вітчизняний продукт, розроблений за унікальною технологією, яка допомагає ефективно застосовувати його на різних с/г культурах.  Воно поєднує в собі комплекс всіх необхідних речовин, потрібних для повноцінного зростання та розвитку рослинного організму. Усі компоненти активно взаємодіють між собою, тим самим посилюючи дію один одного.

До складу добрива входять природні регулятори росту рослин, що є ефективними засобами управління біологічними процесами, а також особлива витяжка гумінових та фульвокислот, вдосталь насичених азотом, калієм, магнієм, сіркою та карбоксилатами біогенних металів. Також, серед важливих мікроелементів, які увійшли в склад добрива потрібно назвати такі як: мідь, цинк, марганець, залізо, бор, кобальт та молібден. Усі вони в комплексі несуть потужну силу та повноцінну підтримку для рослин, безпосередньо впливаючи на майбутні врожайні показники.

Органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ для покращення якості врожаю

А завдяки точно підібраним компонентам добрива та значній кількості в його складі магнію, таке використання значно підвищує якість та продуктивність продукції, збільшує накопичення вітамінів, вуглеводів, покращує обмін білка та фосфору.

Слід зауважити, що застосування добрива є економічно доцільним, оскільки, даний продукт успішно поєднується з усіма засобами захисту рослин, пришвидшує їхню дію та передбачає можливість одночасного внесення їх до бакової суміші. Також, органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ допомагає пом’якшити негативний вплив пестицидів на культуру.

Ще однією перевагою добрива є його валютонезалежність, адже ДоброДІЙ є виключно українським продуктом (як і всі продукти даної торгової марки), розробленим нашими вченими з українських матеріалів та сировини. На ринок добриво постачається в 25 кг баковій тарі, зручний в транспортуванні та використанні.

Гарантією ж якості та оригінальності продукції являється захисна мембрана з логотипом ТМ «ДоброДІЙ», котра знаходиться під кришкою каністри. Саме вона засвідчує те, що придбаний покупцем товар не є підробкою.

Тому, застосовуючи на власних полях добриво ДоброДІЙ, можна найбільш повно реалізувати життєвий потенціал рослин, а також, сформувати високий врожай з максимально якісними показниками.